وسترنینیون

حواله وسترن یونیون

OTA میتواند حواله های وسترن یونیون شما را انجام دهد.

ساعات کار وسترن یونیون OTA: شنبه تا چهارشنبه ۱۰ صبح الی ۸ شب، پنج شنبه ها ۱۰ الی

مدت زمان انجام وسترن یونیون: تمام تلاش OTA این است که طی ۱ ساعت کاری رسید شما را به دست شما رساند. اما این کار در برخی موارد ممکن است تا ۳ ساعت کاری طول بکشد.

 

مراحل ارسال حواله وسترن یونیون:

  • ابتدا در OTA ثبت نام کنید
  • در پورتال کاربری در قسمت حواله ها، بر روی دکمه وسترن یونیون کلیک کرده و مشخصات را وارد نمایید
  • محاسبات قیمت و کارمزد به صورت اتوماتیک انجام خواهد شد و پرداخت را میتوانید با استفاده از کلیه کارت های شتاب پرداخت کنید
  • پس از سفارش در کمتر از ۳ ساعت کاری کد رمز وسترن یونیون برای شما ارسال خواهد شد.

۱- نام و نام خانوادگی شخص گیرنده
۲- کشور مقصد
۳- چنانچه گیرنده در امریکا یا کانادا است، ایالت و شهر دریافت کننده وجه

کد وسترن یونیون شما را سعی خواهیم کرد که در کمتر از ۱ ساعت کاری برای شما ارسال کنیم، اما گاهی این امر تا ۳ ساعت کاری طول خواهد کشید.

به محض اینکه گیرنده کد ۱۰ رقمی را دریافت کند میتواند به یکی از شعب وسترن یونیون مراجعه کرده تا پول خود را دریاف کند، لذا این نوع حواله سریعترین نوع ارسال پول به خارج از کشور شناخته میشود.

۱- حواله وسترن یونیون به صورتی که شخص به یکی از شعب وسترن یونیون مراجعه کرده و وجه خود را به صورت نقد دریافت کند

۲- حواله وسترن یونیون به صورتی که پول مستقیما به حساب شخص برود که معمولا این روش کارمزد کمتری دارد اما حدود ۲ روز کاری طول خواهد کشید تا پول به حساب دریافت کننده واریز شود.

بعد از ارسال حواله وسترن یونیون کدی ۱۰ رقمی به شخص ارسال کننده داده میشود که باید این کد ۱۰ رقمی را به گیرنده بدهد، چنانچه این کد به هر نحو افشا شود شخص دیگری میتواند با جعل مدرک اسم و فامیل گیرنده را جعل کرده و با دادن کد ۱۰ رقمی به هر شعبه وسترن یونیون پول را دریافت کند، لذا از افشا کردن کد ۱۰ رقمی وسترن یونیون به هر طریق جدا خودداری کنید.

OTA میتواند حواله وسترن یونیون شما را با نرخی مناسب در حداقل زمان ممکن انجام دهد.

کارمزد حواله وسترن یونیون بستگی به مبلغ ارسالی و کشور دریافت کننده دارد.

در صورت درخواست ویرایش یا کنسلی وسترن یونیون ظرف مدت ۱۰ روز حتما به OTA اطلاع دهید.

تغییر نام، کنسل کردن حواله، تغییر کشور و هرگونه تغییر دیگر را سریعا و طی مدت ۱۰ روز از زمان ارسال به اطلاع OTA برسانید در غیر اینصورت حواله تمام شده تلقی میشود و امکان ویرایش/کنسل کردن وسترن یونیون وجود ندارد.

اگر گیرنده پول شما در کشوری است که هنگام دریافت نمیتواند ارز دلار دریافت کند (مثلا کشورهای حوزه یورو که فقط ارز یورو دریافت میکندد) در این صورت وسترن یونیون اکسچنج فی میگیرد.

به عنوان مثال اگر شما ۵۰۰ دلار به ایتالیا ارسال میکنید و بر اساس سایت Xe.com مبلغ ۵۰۰ دلار معادل ۴۷۵ یورو میشود. وسترن یونیون هنگام ارسال حواله بر اساس نرخ های خودش عمل میکند و ممکن است گیرنده ۴۶۰ یورو تحویل بگیرد.

دقت کنید هزینه تبدیل ارز (اکسچنج فی) هزینه ای نیست که OTA آن را بگیرد و شما از جای دنیا که وسترن یونیون ارسال کنید وسترن یونیون این هزینه را میگیرد.

logo-samandehi